Jennifer Aniston Moda Stili

Moda tarzı ile oldukça beğeni kazanan Jennifer Aniston her giydiği ile beğeni toplayan bir oyuncu. Dünyaca ünlü filmlere imza atan Jennifer  Aniston günlük şıklığı ile tüm dünya tarafından beğeni kazan bir aktris. Aniston’un stili oldukça zarif. Sık sık elbise şıklığı içerisinde gördüğümüz Jennifer Aniston moda stili ile büyük beğeni toplamasını yıllara meydan okuyan fiziğine borçlu.

Her giydiği kıyafeti oldukça yakıştıran ve doğru kombinlemeyi başaran Jennifer Aniston’ın günlük kıyafet şıklığı çerisinden seçtiğimiz bir kıyafet modeli ile birlikteyiz. Aniston günlük hayatında çok sık kullandığı haki rengi bu sefer etek modeli üzerinde kullanmış.

Jennifer Aniston’un eteğin üzerine tercihi ise kolsuz bir beyaz gömlek olmuş. Tarzı ile her daim beğeni kazanan Jennifer Aniston bu kıyafeti ile bize göre gün içerisinde çok zarif görünüyor. Jennifer Aniston’un moda stili içinde oldukça sık yer alan bir diğer kıyafet ise jean! Jean tercihleri ile sık sık karşılaşılan Aniston günlük sade ama dikkat çekici bir şıklık tercih ediyor.

Related posts

Leave a Comment