LookBook 

Zara 2015 Lookbook

Hazır giyim markaları arasında önemli bir yere sahip olan Zara  2015 Lookbook ile sevenlerini kucaklıyor. Firma bu yıl çıkardığı ve cool giyinmekten hoşlanan moda tutkunlarının sıklıkla kapısını çalacağı vitrinlere lookbook modelleri ile sahip çıkıyor. Bu yıl Zara’ya ayrı bir ilgi duyduk özellikle sonbahar modası için tasarladığı looklar bizden tam not aldı. Zara 2015 lookbook ile bugün en MODA ne sayfalarını süslerken bizde firmanın bu yıl çıkardığı looklara sizlerle birlikte yeniden göz gezdiriyoruz.

Süet detaylar taba rengi sunumu ile Zara 2015 lookbook’ta!

Zara’nın bu yıl tasarlamış olduğu lookları ile taba rengini öne çıkardığını görüyoruz,  taba şıklığı sonbahar modası için en çok kullanılan seçeneklerden biridir. Zara kısa ve mini ceketlerinde taba ve süet deriye yer vermeye bu sezonda devam ediyor. Bu tarz ürünlere her sezon koleksiyonlarında yer veren Zara 2015 lookbook modellerinde de yer veriyor.

zara-2015-lookbook (4)

Etnik detayların yer aldığı Zara 2015 lookbook

Modern kıyafetlerin etnik detaylar ile bir arada kullanılması bu yıl Zara’nın en dikkat çeken özelliği. Sonbahar modası için oldukça uygun olan bu retro trend Zara 2015 lokbook modelleri içerisinde fazlası ile hissediliyor. Bu yıl pek çok ikonun kullandığı retro ve modernin bir arada kullanılması Zara’nın 2015 koleksiyonunun ana hatlarını oluşturuyor. Özellikle etnik desenli empirme elbiseler modern mini ceketler ile bir arada kombin ediliyor. Haki renklerin hakimiyeti ise 2015 Zara lookları üzerinde oldukça etkili. Zara’nın tüm yıl olduğu gibi sonbahar modası içinde de bol bol kapılarını aşındırmaya devam edeceğiz. Sezon Zara ile renklenecek kombinlerle devam etsin diyoruz.

 

Related posts

Leave a Comment