Kadın Modası 

Zara 2015 Kış Modası

Hazır giyim firmaları arasında önemli bir yere sahip Zara. Her daim modern ve özgürlükçü kadının giyim tarzını yansıtmıştır. Biraz genç biraz maskülen olarak adlandırırsak çokta yanlış yapmamış oluruz Zara için. 2015 kış modası için seçimlerini yapan marka bunu kitlesi ile buluşturdu. Oversize kesim ceketleri ve kabanları ile dikkat çeken Zara,  2015 kış modası içinde sıklıkla bu tip parçalara yer veriyor. Sadeliği her daim ön planda tutan ve kitlesini de bu yönden seçen Zara 2015 kış koleksiyonunda sadeliği ve soft renkleri bir arada kombin ediyor. Zara 2015 kış modası için özellikle genç bayanların kapısından ayrılmayacağı bir adres olacağa benziyor. Günün modasına yön veren marka maskülen tarzından taviz vermiyor.

Genç, modern, maskülen!

Zarayı anlatırken bu üç kelimenin altını defalarca çizebiliriz. Her daim genç bir çizgiye sahip oldu Zara ve bu yönü ile genç ve modern bayanların tercihleri arasında ilk sıralarda yer aldı. Zara için maskülen ibaresini kullanmak moda için markanın bakış açısına onikiden bir ok atmak olacak. Son yılların en tanıdık moda akımı maskülen giyim tarzının en iyi temsilcilerinden biri olan Zara 2015 kış modası içinde de bu tarzını her hali ile yansıtmaya devam ediyor. Gardrobunda Zara için her daim yer olan şık bayanlar firmanın bu kış sunduğu birbirinden şık modellere şimdiden bir iki askılık yer ayırmalı diyoruz.

zara-2015-kış-kadın-modası (8)

Bu kış en MODA ne?

Geçen yıl olduğu gibi bu yılda oversize kesim ürünler kış modası içerisinde yer alacak. Bunun yanı sıra, retro bu yılın modasını temsil ediyor diyebiliriz. Eski parçaların bugüne uyarlanmış hali ile retro giyim tarzına sahip bayanlar yılın modasının en iyi temsilcileri olacak. 2015 kış modası için seçimlerini henüz yapmamış moda tutkunları, en MODA ne ekibi olarak Zara’nın çekici vitrinlerine göz atmayı öneriyoruz sizlere. Özellikle rahat ve bugünü yansıtan giyim tarzına ayrı bir tutkunluğunuz varsa firmanın bugüne kadar çizdiği çizginin tam da size hitap ettiği kanısındayız. İşte en MODA ne seçimleri ile Zara 2015 kış modası.

Related posts

Leave a Comment