2013 Bayan Şort Modası

2013 bayan şort modası ile dolu dizgin geçiyor. Bahar mevsiminde başlanan şort furyası havalar ısındıkça devam ediyor. 2013 bayan şort modası içinde birbirinden şık şort modelleri yer alıyor. Bizlerde sizin oldukça şık olduğunu düşündüğümüz şort modelleri seçtik. 2013 bayan şort modası ne yazık ki yine güzel bacaklı bayanlara hitap ediyor. 2013 bayan şort modası için ince uzun bacaklar hala avantajlı desek yanılmış olmayız.

2013bayan şort modası özellikle bu yaz kot şortlar jean şortlar ve keten şortlar ile ön planda. Tam kalça altında biten oldukça iddialı modellerin yanı sıra biraz daha uzun şort modelleri de 2013 bayan şort modası içinde yer alıyor. Özellikle ince keten kumaşlardan tasarlanmış olan bu modeller 2013 bayan şort modası için öne çıkan trendlerden. Bu yaz şık olmanın yolu biraz da şık ve mini şortlardan geçiyor diyebiliriz.

2013 bayan şort modası galerimizde mint yeşili şort modeli en çok dikkatimizi çeken modellerden. 2013 şort modelleri için galerimize bakmadan karar vermeyin diyoruz. Sizin için fikir oluşturacak olan şort modelleri, 2013 bayan şort modası galerisinde sizleri bekliyor. Şort modası her yaz bayanları etkisi altına alıyor. İşte bu modeller de sizleri etkisi altına alacak.

Related posts

Leave a Comment