Etek Modelleri 

2014 Çiçekli Yazlık Etek Modelleri

Bu yaz bu bahar bu kış etek moda dedik! Dedik demesine de; yazlık etek modelleri için çiçekleri unuttuk. 2014 ilkbahar yaz etek modelleri için çiçekler ağaç dallarından düşercesine geliyor eteklik kumaşların üzerlerine. Öylesine şık ve beğenilen modelleri giyeceğiz ki 2014 etek modası birde çiçekler ile renklenecek.

Modelleri, tasarımları bu yıl hep diz altını işaret etti eteklerin. Diz altı etek modelleri yılın en çok öne çıkan modelleri arasında. Hal böyle olunca 2014 çiçekli yazlık etek modelleri için de diz altı etekler ilk dikkatimizi çeken etekler arasında. Çiçekli kumaşlar, otantik kumaşlar, desenli kumaşlar! Boylar hep diz altı. Kombin ayakkabıları ise topuklular, babetler ve sandaletler.

2014 çiçekli yazlık etek modelleri için tasarımları eşsiz etekler seçtik. Şimdi dolabınıza mutlaka dahil etmeniz gereken bu şık tasarımlar ile sizleri baş başa bırakıyoruz. Ve altını çizerek diyoruz ki; bu yıl diz altı etekler almadan yaza girmemelisiniz! Hatta baharı bile bu etekler namına yakışır şekilde geçirmelisiniz.

2014-çiçekli-yazlık-etek-modelleri (1) 2014-çiçekli-yazlık-etek-modelleri (5) 2014-çiçekli-yazlık-etek-modelleri (6)

Related posts

Leave a Comment