Nefes Kesen Elbiseler

Moda en şık ifadesini bir bayanın üzerinde elbise ile yakalıyor demek çokta yanlış bir cümle olmasa gerek. Elbiseler göz alıcı kombinlere ulaşıyorken bizler dolabınıza alacağınız her yeni parça için size fikir sunmaya devam ediyor. Bugün En Moda Ne sayfalarında adeta elbise rüzgarı esiyor. Nefes kesen şıklıktaki elbise modelleri son derece şık bir ifadeye bürünüyor. En şık elbise modelleri içersinden sizler için seçmiş olduğumuz turuncu ve bej çizgileri ile dikkat çeken elbise modeli şık olmayı seven bayanların iddialı tercihleri arasında yer alabilmektedir. Özellikle 2013 elbise modelleri içinde şıklıkla gördüğümüz turuncu renk bu elbise modeli ile de moda noktasında sağlam bir duruş sergiliyor. Yaka kısmı için dik bir detayın tercih edildiği bu elbise modeli derin yaka dekoltesi ile iddialı bir hava içerisinde.

2013 yılının en çok dikkat çeken moda trendi elbise kumaşları için farklı tasarımların tercih edilmesi oldu. Alışıldık tarzdaki elbise kumaşları yerini daha farklı şekillere sahip olan elbise modellerine bıraktı. Mini bir elbise modeli tüm şıklığı ile kaşımızda fakat kumaşında ne çiçeklerden bir esinti var ne de çizgilerden. Farklı konseptlerin yer edindiği elbise kumaşları bu elbise modeli içerisinde özenli bir seçim olmuş kollu elbise modeli yine farklılık arayışı içerisinde olan bayanlara yönelik hazırlanmış diyebiliriz. 2013 elbise modelleri moda noktasında sıra dışı tercihlerin birer göstergesi gibi.

Galerimizde yer alan ve bel kısmında mor detayın yer aldığı elbise modeli oldukça şık. Yeşil bir elbise modeli detayında moru tercih etmiş ve ortaya mor ile yeşilin alışılmadık uyumu çıkmış. Mor ve yeşil renklerin bir arada kullanılması moda için tasarım adına bir hizmet olsa da bu iki rengi başarılı bir şekilde kombinlemek önemli bir moda bilgisi gerektiriyor. İşte bu yüzden bizler moda noktasında yanlış bir karar vermemeniz için bu renklerin bir araya geldiği kombinler de sizleri dikkatli olmaya davet ediyoruz.

En Moda Ne ailesi olarak sizlere nefes kesen elbiselerin yer aldığı bir galeri hazırladık. Bu galeri de yılın öne çıkan moda trendleri ve elbiseler için öne çıkan detayları paylaşmaya çalıştık. Şıklıktan bir an olsun ayrı kalmak istemeyen bayanlar için elbise vazgeçilmez olmaya devam ederken, moda kalp atışlarına En Moda Ne sayfalarında hız katmaya devam ediyor. Zarif çizgilerin yanı sıra modern desenlerin yer aldığı elbise modelleri bize çekici bayanların bu elbise modelleri ile nasıl kombinleri bir araya getirecekleri noktasında heyecanlı duygular yaşatıyor. İster acil bir randevu olsun uzun süre hazırlandığınız bir davet. Elbise her zaman tek başına sizin aradığınız parça olmaya devam edecek. Şık elbiseler En Moda Ne galerinde sizleri beklerken dolabınızda ki parçalara göz atmayı ihmal etmeyin.

 

Related posts

2 Thoughts to “Nefes Kesen Elbiseler”

  1. Sarı renkli elbise modeli oldukça sade ve şık görünüyor, bu elbise modeli ile birlikte sonbahar mevsimi için mini bir hırka tavsiye edilebilir.

  2. Bence hologram elbise modeli geçtiğimiz yılın en favori modellerinden biriydi, yalnız bu modeller çok hat belli ediyor. O nedenle hologram detaylı kıyafetler seçerken bence fizik de ön planda tutlmalı.

Leave a Comment