Büyük Beden Abiye ve Elbiseler

Hep söylüyoruz kadınların şık olmaları için kağıt manken ölçülerine sahip olmalarına gerek yoktur. Şık bir kadın her kilo da her beden de şık olmayı başarabilen kadındır. Elbise kadının en büyük silahı iken büyük beden kıyafet giyinen kadınlar içinde bu durum hiç değişmemektedir. Ayrıca büyük beden abiye kıyafet şüphesiz ki kadınlar için bazen kurtarıcı dahi olabilmektedir. Bu yazımızda sizlerle büyük beden abiye ve elbise modelleri üzerine duracağız. Unutmamak gerekir ki büyük beden abiye kıyafet tercih eden bayanların renk ve kesim olarak doğru tercihler yapması gerekmektedir. Zira büyük beden abiye doğru kullanıldığı zaman bedeni daha ince gösterebilmektedir.

Büyük beden elbiseler ise hem gündelik amaçlı kullanılabilen hem de abiye gibi ağır kaçmayan yani küçük davetler, akşam yemekleri, kokteyller gibi pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilen kıyafetlerdir.  Büyük beden elbise seçerken unutulmaması gereken bir başka önemli konu ise elbisenin kısalığı. Öncelikle büyük beden abiye kıyafet seçerken genellikle uzun tercihlerde bulunmayı seçmiş olsak ta büyük beden elbise seçerken daha kısa modeller tercih edebiliriz. Sizlere önerimiz büyük beden elbise seçerken mutlaka ama mutlaka çok kısa modellerden kaçınmanızdır. Unutmamalı ki üst bacağın alt bacağa oranla çok daha kiloludur. Bu durum kıyafetimizin çok kötü görünmesine neden olabilir. Sizler için seçmiş olduğumuz görsellerde yer alan büyük beden elbise modelleri tam aradığınız boyutlara denk gelmektedir.

Kadın kilosu ile ve bedeni ile barışık olabilmelidir. Kilo kadınların giyinme konusunda en büyük sorunu olsa da pek çok marka ve tasarımcı artık büyük beden kıyafet üretimi gerçekleştirmektedir. Hep bedensiz şıklıklardan yanayız. Bu nedenle gerek büyük beden abiye gerek büyük beden elbise olsun kadınların bu konuda oldukça rahat olmalarını tavsiye ediyoruz. Tabi ki fazla kilolarınızdan kurtulun, fakat bunu yaparken şık olmayı da ihmal etmeyin. Büyük beden abiye kıyafetler için sizleri galerimizle baş başa bırakıyoruz. Büyük beden abiye ve büyük beden elbise tercihleriniz için önce bu görsellere göz atmanızda fayda var diye düşünüyoruz.

Related posts

Leave a Comment