Gelinlik 

Rosa Clara’nın Gelinlik Modelleri

Kayık yakası düşük muzları ile nefes kesici olan gelinlik ile Rosa Clara yine yapacağını yapmış demekten kendimizi alamıyoruz. Rosa Clara gelinlik modelleri içinden seçilen bu model En Moda Ne editörleri tarafından çok beğenildi. Eteklerine doğru uzanan dantelleri ile tam bir prenses gibi olacağınız bu gelinlik modeli tercihleriniz arasında mutlaka bulundurmanız gereken bir model.

Spor kesimi ile dikkat çeken ve krem rengi kumaş kullanılması tercih edilmiş olan diğer gelinlik ise zarafetin görselliğini kuyruk kısmı ile yakalıyor. Uzanan kuyruğu ile en şık olmanız için kapıları açtıracak bir gelinlik modeli. Spor tarzda giyinmekten hoşlanan fakat düğün gecesinde de romantik bir görüntüye sahip olmaktan kendini alamayanlar için bu model asla kaçırtılmamalı.

Rosa Clara gelinlik modelleri zarif gelin adayları için hem şıklığı hem de kaliteyi temsil etmeye devam ediyor.  Seçmiş olduğu kumaşları ile tasarımları ile her daim pek çok gelinlik markası için ilham veren bir imaja sahip Rosa Clara. İşte bu modeller de onun kimliğine oldukça yakıştığını düşündüğümüz şık gelinlik modelleri.

rosa-claranın-gelinlik-modelleri (1)rosa-claranın-gelinlik-modelleri (6)

Related posts

Leave a Comment