Gelinlik 

Rosa Clara Fransız Danteli Gelinlik Modelleri

Gelinlik yüzyıllardır Fransız danteli ile bir arada anılmaya devam ediyor. Fransız danteli gelinlik modelleri bu sefer Rosa Clara markası altında yer alan gelinlik modelleri için tercih edilmiş bir detayı oluşturuyor. Rosa Clara Fransız danteli gelinlik modelleri En Moda Ne editörleri tarafından seçilmiş olan modeller ile sizlerle birlikte oluyor.

Kolsuz bir model hemen gözümüze çarpıyor. Üst kısmında tercih edilmiş olan Fransız danteli gelinliği apayrı bir dünyaya götürmüş. Rosa Clara Fransız danteli gelinlik modelleri içinde yer alan bir diğer model ise kelimenin tam anlamı ile nefes kesici. Basenlere kadar inen straplez üstünde dantel detaylara yer verilmiş olan bu gelinlik modeli son derece şık. Özellikle bel kısmına keskin bir çizgi ile ayrılan bu modele 2014 gelin adayları mutlaka seçimleri arasında yer vermeli.

Dantel gelinliğe hiç şüphe yok ki ayrı bir zarafet katıyor. Biraz kımıldama biraz hareket katıyor. Özellikle doğru yerlerde kullanılmış olan danteller son derece şık gelinlik modelleri gelinlik tasarımları arasında yer alıyor. Sizlerde Rosa Clara fransız danteli gelinlik modelleri içinden kendinize hoş bir model seçebilirsiniz.

rosa-clara-fransız-danteli-gelinlik-modelleri (6)rosa-clara-fransız-danteli-gelinlik-modelleri (2)

Related posts

Leave a Comment