Gelinlik 

Dantel Kollu Gelinlik Modelleri

Gelinlik modelleri içerisinde en sık kullanılan detaydır dantel. Dantel gelinlik modelleri için uygulanırken genellikle üst kısımda tercih edilir. Oldukça yoğun bir kumaş olduğu için etek kısımlarında abartılı durabilen dantel için gelinlik tasarımcıları kol ve üst bedende yer hazırlarlar. Dantel kollu gelinlik modelleri için hazırladığımız bu yazımızda sizler için son derece özel seçimlerde bulunduk.

Rosa Clara gelinlik markasına ait modeller içinden derlediğimiz tasarımlara kelimenin tam anlamı ile bayılacaksınız. Dantellerin kollarda kullanıldığı modeller sayesinde sizler şık bir gelinlik sahibi olabilirsiniz. Genellikle Fransız danteli ağırlıklı hazırlanan dantel kollu gelinlik modelleri gelin adaylarının nefesini kesecek. Dantel detayın tercih edildiği kollu gelinlik modelleri aynı zamanda açık omuzlar ile bir arada kullanılmış.

Kol detaylarında ağırlıklı tercih edilen danteli dengelemek için çıplak omuzların tercih edildiği gelinlik modelleri son derece göz alıcı. Dekolteyi daha ölçülü hale getiren dantel kollu gelinlik modelleri sayesinde hem masum imajınız düğün gecesi de korunmuş olacak hem de daha zarif bir gelinlik tercihi yapmış olacaksınız.

dantel-kollu-gelinlik-modelleri (1)dantel-kollu-gelinlik-modelleri (5)

Related posts

Leave a Comment