Gelinlik 

2014 Kollu Gelinlik Modelleri

Gelinlikler genellikle yaz için tasarlansa da kış aylarında da pek çok çiftin dünya evine girdiğini unutmamak gerekir. Özellikle gelin adaylarının en önemli sıkıntılarından biri olan kış gelinlikleri oldukça az bulunan gelinlik modelleri arasında yer alır. Sizler için hazırladığımız yazımızda 2014 kollu gelinlik modelleri üzerinden seçmeler yaptık. Bu gelinlikler özellikle kış gelinleri için adeta hayat kurtarıcı olacak.

Rosa Clara markası 2014 yılı için hazırladığı tasarımlarında kollu gelinlik modelleri tasarlamayı da ihmal etmemiş.  Özellikle kış aylarında gelin olmayı planlayan genç bayanlar tafta kumaşın kullanıldığı ve sade tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken bu modeller son derece şık. Lapa lapa kar yağarken ‘’evet’’ demek için daha şık modeller olamaz diye düşünüyoruz.

Sırt kısmında derin dekoltesi bulunan kolları ve omuzları tamamen kapalı olan gelinlik modeli 2014 kış gelinlik modelleri içerisinde en çok sevdiğimiz modeller arasında yer alıyor. Yakalı mini bir ceket gibi tasarlanmış olan diğer gelinlik modeli ise hem farklı hem de sade bir tasarım. Göz yormayan bu muhteşem gelinlik modelleri kış gelinlerinin tercihleri arasına rahatlıkla alabilecekleri tasarımlar.

2014-kollu-gelinlik-modelleri (2)2014-kollu-gelinlik-modelleri (4)

Related posts

Leave a Comment