Duvak ModelleriGelinlik 

2014 Duvak Modelleri

Duvak olmadan asla diyenlerden misiniz yoksa duvak modelleri noktasında sıra dışı seçimler tercih edenlerden mi?  Bugün sizler için 2014 duvak modelleri arasından son derece romantik seçimler yaptık.

Gelinlik modeliniz nasıl olursa olsun iyi bir duvak ile gelinliği tamamen farklı bir forma sokabilirsiniz. Sade bir gelinlik tercih edebilir fakat onu göz doldurucu bir çekiciliğe duvak sayesinde ulaştırabilirsiniz. 2014 duvak modelleri 2014 gelinleri için geniş bir yelpaze sunuyor. Bu yelpaze içerisinden hala duvak seçimini yapmamış olan gelin adayları için son derece şık seçimler yapma şansı mevcut diyebiliriz.

Çok sade bir gelinliğe büyüleyici bir duvak modeli tercih edilmiş. Tamamen tül detayların yer aldığı duvak bir şapka üzerine tasarlanmış. Geniş kenarları bulunan bu şapka modeli pembe çiçeklerin bir köşede yer alması ile oldukça romantik bir görüntü oluşturmuş. 2014 duvak modelleri içerisinde yer alan bu model romantik bir gelin olmak isteyen gelin adayları için oldukça doğru bir tercih olacaktır.

Kısa duvak tercih etmek isteyen fakat buna nazaran etkili bir görüntü olsun isteyenler için oldukça şık bir seçim. Dantel detaylı bir gelinlik üzerine kullanılmış olan bu duvak modeli 2014 duvak modelleri arasında sıklıkla karşımıza çıkan bir tasarım.

Başınızda çiçeklerden bir küme! 2014 duvak modelleri içinde bu tarz duvak modelleri sanki eskiye bir hayranlığın bu yıl duvaklarda yer aldığını söylüyor.

Oldukça nostaljik bir duvak modeli. Modern kesim bir gelinlik ile bir arada kullanılmış olan bu tasarım duvak, kenar detaylarında dantele yer vermiş. Çok şık ve asil bir duruşa sahip. Mutlaka toplu saçlarla kullanılması gereken bir duvak modeli.

Son derece klasik olan bir duvak modeli ile birlikteyiz. Sade bir tül üzerine dizayn edilmiş olan bu duvak modeli tek detay olarak duvak etrafında kullanılan kurdelası ile dikkat çekiyor. Hem abartılı gelinliklerde hem de sade gelinliklerde rahatlıkla kullanılabilecek olan bu duvak modeli adeta joker olarak kullanılabilir.

Sade ve bir o kadar da şık. 2014 duvak modelleri içerisinde en çok beğendiğimiz model diyebiliriz. Kabarık detayların yer aldığı bu duvak pek çok ünlü markanın koleksiyonunda yer verdiği bir parça. Özellikle su topuzu saçlarla birlikte kullanıldığı zaman zarif bir görüntü yaratan duvak tasarımı çok moda ve uzunca bir süre gelinliklerin vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor.

Related posts

Leave a Comment