Pantolon Modelleri 

2014 Erkek Pantolon Modelleri

Jeanler, ketenler, kumaşlar… Ama hep pantolon! 2014 erkek pantolon modelleri üzerine bir yazıdan daha merhaba. Değişen moda trendlerini yakından takip ederken aynı zamanda bu trendler ile birlikte beyleri de ihmal etmeyen En Moda Ne ailesi erkek modası üzerine yeni yazılar ile sizlerle olmaya devam edecek. Bugün yine oldukça şık erkek pantolon modelleri seçtik. Çok uç modellere yer vermemeye özen gösterdik. Nitekim değişim karşıtı beylerin sayısı oldukça fazla. Daha erkeksi erkek pantolon modelleri içerisinden modernize olmuş seçimler yaptık.

En Moda Ne okuyucuları olarak trendleri yakından takip ettiğinizi gayet iyi biliyoruz. 2014 erkek pantolon modelleri konusunda bu yıl paçaların yine kısa olduğunu söylemekte fayda görüyoruz. Kısalan paçaların ve pantolonların renklerinde ki değişim ise bu yıl erkek pantolon modası üzerine en sık duracağımız konu. Renkler metalik grileri ve mavileri dahil ediyor pantolonlara dahası var pudra pembe pantolon modelleri bu yıl erkeklerin üzerinde sıklıkla göreceğimiz modelleri arasında yer alıyor. Cesaret sahibi beyleri memnun edecek bir yıla daha merhaba dedik.

2014-erkek-pantolon-modelleri (2) 2014-erkek-pantolon-modelleri (4) 2014-erkek-pantolon-modelleri (5) 2014-erkek-pantolon-modelleri (6)

Related posts

Leave a Comment