Dış Giyim 

2014 Erkek Modası Dış Giyim

2014 erkek modası için dış giyim seçimleri ile karşınızdayız. Şişmem montlar, kaşeler, deri ceketler, trençkotlar… 2014 erkek modası içinde dış giyim en çok dikkat çeken trendler arasında yer alıyor. 2014 erkek modası beyleri kendine hayran bırakıyor. Bu yıl beyler çok şık olacak! Bu nedenle hanımların şıklık oranının da biraz daha artması gerekiyor. Bu yıl kaşeler oldukça trend oldu! Kışın son günlerini yaşarken diyebiliriz ki erkek dış giyim için bu yıl kaşelerin yılı oldu. Neden bilinmez şişme montları bir ayan bıraktı beyler bu yıl. Daha trend seçimlere doğru yönelen beyler soluk renkli kaşeleri çok sevdiler.

Trençkotlar ise önümüzde ki aylarda beylerin en çok seveceği kıyafetler arasında yer alacak. Oldukça şık trençkot tasarımlarının yer aldığı erkek koleksiyonları erkek modası noktasında başarılı tasarımlar ile karşımıza çıktılar. Hakiler ve koyu griler bu yıl trençkot olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle beylere yeşilin tonlarını bu yıl kullanmayı öneriyoruz. Yeşil erkek modası için en dikkat çekici renk olmaya aday gibi görünüyor 2014 yılında.

2014-erkek-modası-dış-giyim (1) 2014-erkek-modası-dış-giyim (2) 2014-erkek-modası-dış-giyim (6) 2014-erkek-modası-dış-giyim (9) 2014-erkek-modası-dış-giyim (10)

Related posts

Leave a Comment