Kadın Ayakkabı 

Trend Topuklar

Ayakkabı deyip geçmemek lazım. Kadın modası içinde ayakkabı modası başlı başına bir yer işgal ediyor. Hem de çok önemli bir yer. Ayakkabı modelleri ise sezona göre değişiyor, farklılıklar gösteriyor. Erkek ayakkabı modası ve kadın ayakkabı modası içinde aynı şey geçerli. Kimi zaman düz ayakkabılar moda olsa bile topuklu ayakkabı asla popülerliğini yitirmiyor.

Topuklu ayakkabı sezonlara göre farklılıklar gösterebiliyor ki bu son derece normal. Bu sezonun kadın modası içindeki kadın ayakkabı modası nasıldır noktasından biraz daha ileri giderek topuklara bakalım. Hangileri bu sezon öne çıkmış. Aşırı ince, aşırı yüksek topuklar ilk dikkat çeken ayakkabılar.

Bu ayakkabı modelleri son derece sıra dışı olarak göze batıyorlar zaten. Gece bir davete, açılışa partiye giderken bu topuklu modelleri tercih edebilirsiniz.  Platformlu ayakkabı ise hemen her dönem olduğu bu dönemde de revaçta. Metalik topuklar ise sezonun trendleri arasında yer alan metal modasının devamı ve tamamlayıcısı niteliğinde adeta. Bazen metalik renkli ayakkabılarda karşımıza çıkan metal topuklar bazen de deri bir model de karşımıza çıkıyor. Son derece de popüler, şık ve farklı ürünler.

Ayakkabı modası bu yıl kalın topuklara da yer vermiş durumda.  Sezonun olmazsa olmazı taşlar, zımbalar, çiviler kimi ayakkabılara işlenmiş durumda ki bu modeller çok göze batıyor görür görmez ve tüm gözlerin üzerinize çevrilmesini sağlıyor. Aykırı ve özgün modeller. Renkler ise genelde ayakkabının kendi rengi ile uyumlu olmakla beraber bazen nadiren de olsa farklı renkler de topuklar karşımıza çıkabiliyor.  Kullanımı son derece rahat olan dolgu topuklar yoluna devam ederken geçen sezon karşımıza çıkan içten topuklu ayakkabı modelleri de farklı markaların bazı modellerinde mevcut. Bağcıklı, stiletto, açık bir çok farklı ayakkabıda birçok topuk bulmak mümkün.

Related posts

Leave a Comment